Seslendirme Ajansı Kimdir?

Seslendirme ajansı uzun yıllardan bu yana seslendirme sektöründe profesyonel seslendirme sanatçılığı yapan Gökhan Akçakara tarafından hayata geçirilmiş, Türkçe Dahil 56 farklı dilde 1000’i aşkın profesyonel seslendirme sanatçısıyla seslendirme ihtiyaçlarınıza çözümler sunan bir platformdur. Ses castında bulunan seslendirme sanatçıları, bulunduğu dilleri anadili olarak konuşmakta ve ülkelerinde tanınmış seslerdir. Kadroda bulunan Türkçe ve Yabancı seslendirme sanatçılarının seslerini günlük hayatta ülkelerinde reklamlar, filmler, belgeseller gibi mecralarda sıklıkla duyabilirsiniz. Çok konuşulan dillerin dışında profesyonel seslendirme sanatçısı bulmanın zor olduğu zuluca, vietnamca gibi dillerde bile hizmet sunmaktadır. Türkçe ve yabancı dillerde gün be gün başarılı projelere imza atan firmamız, sektöründe adından her geçen gün daha çok söz ettirmektedir. Projenizde bizimle çalışmanız için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Neden Seslendirme Ajansı ile Çalışmalısınız?

Seslendirme ajansı kendiside profesyonel seslendirme sanatçısı olan Gökhan Akçakara’nın gözetiminde ve liderliğinde kurulmuş bir platformdur. Seslendirme projelerinizde Gökhan Akçakara’nı uzun yıllar içinde edindiği bilgi birikimiyle sizlere kaliteli işler sunmaktadır. Oluşturduğumuz bu platformda birçok etmene dikkat etmekteyiz. Bu etmenleri aşağıda sizinle paylaşıyoruz.

Tamamı Profesyonel Seslendirme Sanatçıları

Seslendirme ajansının ses kastındaki seslendirme sanatçılarının tümü konuştuğu dili anadili olarak konuşan, ülkelerinde tanınmış seslerdir. Diğer seslendirme ajanları arasında bu özelliği ile bir adım öne çıkmaktadır. Diğer ajansların internet sitelerini incelediğinizde karşınızda birden çok dil konuşan seslendirme sanatçıları bulacaksınız. Seslendirne ajansında böyle bir durum söz konusu değildir.

Amatör Seslerle Çalışmaz

Diğer seslendirme ajansları gibi amatör seslerle çalışmıyoruz. Sadece ve sadece alanlarında profesyonel isimlerle çalışmaktayız. Çünkü biz seslendirme işini bir sanat olarak görüyor ve seslendirme sanatçısının, seslendirme çalışması içinde yapacağı vurgu ve tonlamaların verilmek istenilen mesajda çok önemli olduğunu biliyoruz.

Seslendirme Çalışması Süresince Profesyonel Danışmanlık Verir

Seslendirme ajansı yapılan çalışmayı sizlere göndermeden önce yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile birlikte analiz eder, ses tonlarında veya okunuşlarda yanlışlık varsa müdehale eder, seslendirme sanatçısına düzelttirir ve daha sonrasında sizlere iletir.

Seslendirme Ajansı Studyo

Bizimle iletişime geçin!

Türkçe dahil 56 dilde 1000’i aşkın seslendirme sanatçıları ile seslendirme ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyoruz.