Rusça Seslendirme

Rusça seslendirme sanatçılarımızın seslerini aşağıdan inceleyebilir ve websitemiz de bulunan iletişim bilgileri ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Erkek Sesler

Alexandr – RUS101

Alexey – RUS102

Andrew – RUS103

Denis – RUS104

Dmitry – RUS105

Igor – RUS106

Ivan – RUS107

Leonid – RUS108

Nikolay – RUS109

Purykin – RUS110

Rustam – RUS111

Serhiy – RUS112

Slavati – RUS113

Eldar – RUS114

Ranat – RUS115

Ruslan – RUS116

Sasha – RUS117

Kadın Sesler

Anna – RUS201

Elena – RUS202

Eugenia – RUS203

Galya – RUS204

Gulnara – RUS205

Irina – RUS206

Julia – RUS207

Kalmykova – RUS208

Luba – RUS209

Maria – RUS210

Masha – RUS211

Natasha – RUS212

Polina – RUS213

Sonik – RUS214

Tatyana – RUS215

Vera – RUS216

Vika – RUS217

Olya – RUS218

Rusça dünyada konuşulan önemli dillerin başında gelmektedir. Rusya’nın hem coğrafi olarak en büyük yüz ölçümüne sahip olması, hem nüfus büyüklüğü, hemde geçmişinde bulunan komşu ülkeleri ile geniş kültürel bağı önemli bir dil olmasını öne çıkarmaktadır.  Ülkemiz Rusya’nın önemli bir komşusu olması dolayısıyla ticari olarak derin ilişkileri bulunmaktadır. Rusya’da yatırım yapmak veya pazar oluşturmak isteyen firmalar, tanıtım alanında bir çok çalışma yapmaktadır. Yapılan çalışmalarda zorlanılan konuların en önemlisi, ana dili olarak Rusça konuşan ve Rusya’da tanınmış profesyonel seslendirme sanatçılarının bulunmasıdır. Bu seçim yapılırken yapılacak çalışmanın havasına, seçilecek rusça seslendirme sanatçısının sesinin de uygun olması gerekmektedir. Bu seçimde verilecek profesyonel desteğin ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır.

Ana Dili Rusça olan Seslendirme Sanatçıları

Seslendirme ajansı olarak sadece ana dili Rusça olan seslendirme sanatçıları ile birlikte çalışmaktayız. Kastımızda bulunan tüm seslendirme sanatçıları ülkelerinde ünlü, güçlü ve profesyonel seslendirme sanatçılarıdır.

Rusça Seslendirme Çalışmalarınızın Etkisini Arttırıyoruz

Tamamı ile rusçayı ana dili olarak konuşan ünlü, güçlü ve profesyonel seslendirme sanatçılarıyla çalışıyor ve bu sayede tanıtım çalışmalarınızda vermek istediğiniz mesajın etkisini kat be kat arttırıyoruz. Çalışmanız ne kadar kaliteli olursa olsun, güçlü bir ses ile çalışmıyorsanız vermek istediğiniz mesaj sesin kalitesi kadar etti bırakıyor.

Çalışmanız Süresince Profesyonel Destek Veriyoruz

Çalışmanızın başından sonuna kadar, seslendirme konusunda profesyonel destek veriyor, seslendirme konusunda seslendirme sanatçısının hatalarını gidererek sizlere ulaştırıyoruz. Böylelikle sizlere daha kaliteli, profesyonel ve hızlı çözümler sunuyoruz.

Sizde profesyonel, yaptığı işi bilen bir seslendirme ajansı ile ve profesyonel güçlü sesler ile çalışmak istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz.