İtalyanca Seslendirme

Birbirinden ünlü, profesyonel italyanca seslendirme sanatçıları ile çalışmak için, sizler için hazırlanan ses demolarını aşağıdan inceleyebilir ve çalışmaya karar verdiğiniz seslendirme sanatçısını seçip bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Erkek Sesler

Angelo – ITA101

Emiliano – ITA102

Giovanni – ITA103

Janpa – ITA104

Luigi – ITA105

Marco – ITA106

Mario – ITA107

Matteo – ITA108

Max – ITA109

Paolo – ITA110

Silvia – ITA111

Kadın Sesler

Lara – ITA201

Paola- ITA202

Raffaella – ITA203

Simonetti – ITA204

Sonia – ITA205

Stefania – ITA206

İtalyanca Seslendirme

İtalyanca Seslendirme

İtalyanca, italya ve çevresindeki bölgelerde sıklıkla kullanılan bir dildir. İtalya’nın tarihi olarak Roma’ya dayanması kültürel anlamda da italya’yı önemli yerlere yerleştirmektedir. İtalya yeni dünya’nın keşfinden sonra yeni dünyaya yoğun göç vermiştir. Yeni dünyada amerika, arjantin, birezilya gibi devletlerde de italyanca bilen sayısı azımsanamayacak kadar fazladır. İtalyanca avrupa birliğinde kabul edilen resmi diller arasındadır. Resmi dil olduğu ülkeler ise italya, isviçre, san marino, vatikan, hırvatistan ve slovenya’dır. İtalyanca’yı bilen ve kullanan kişi sayısı 50 milyondan fazladır. İtalyanca’nın bu geniş kullanımı onu dünyadaki önemli diller arasında bulunmasını sağlamaktadır. Bu geniş kullanımı italyancayı ticari ve kültürel dillerin başında getirmesine rağmen, içinde bazı riskler ve zorluklar bulundurmaktadır.

İtalyanca Geniş Kullanımı Dolayısıyla Bir Çok Aksan Barındırmaktadır

İtalyancanın bu geniş kullanımı, coğrafi olarak büyük bir coğrafyada kullanılması yüzünden içinde birden çok aksan barındırmaktadır. Bu çok aksanlı durum, italya pazarına girmek isteyen firmaların yapmak istediği tanıtım işlerinde italyanca seslendirme konusunda bir çok sorun ortaya çıkarmaktadır. Aksanlı şekilde yapılmış bir çalışma, kalite yönünden izleyici açısından kalitesiz olarak değerlendirilecek ve mesajınızı ne kadar net ve etkili şekilde verirseniz verin mesajınızın izleyicilerin üzerindeki etkisini büyük ölçüde azaltacaktır.

İtalyancayı Anadili Olarak Kullanan Ünlü ve Güçlü İtalyanca Seslendirme Sanatçıları ile Çalışıyoruz

İtalyanca seslendirme konusunda seslendirme ajansları arasında tanınmış, ana dili italyanca olan italyanca seslendirme sanatçıları ile çalışması ile öne çıkan firmamız seslendirme ajansı, yapmış olduğu çalışmalarla da kalitesini belli etmektedir. Profesyonel seslendirme sanatçıları ile çalışmak, seslendirme çalışmalarının kalitesini arttırmaktadır. Bu profesyonel seslendirme sanatçıları tanınmış ve ana dili italyanca olduğunda ise seslendirme çalışması kusursuz bir hal almaktadır. Çalışmalar size gelene kadar işinin ehli sanatçılar tarafından sürekli kalite yönünden incelenmektedir. Firmamız almış olduğu işleri bir çok kalite standartlarına göre değerlendirmekte ve sizlere en kaliteli hali ile göndermektedir.