İngilizce Seslendirme

İngilizce, dünyanın en çok konuşulan ve bilinen dillerinin en başında gelmektedir. Günümüzde 2 milyara yakın kişi tarafından konuşulmaktadır. İngilizcenin bu yoğun kullanımı ticaret dili olmasına olanak tanımıştır. İngilizcenin ticaret dili olması, firmaların ingilizce seslendirme ihtiyaçlarının doğmasına sebep olmuştur. Firmalar farklı pazarlara girmek için ingilizce reklamlar, tanıtım filmleri vb. gereçlere ihtiyaç duymaktadır. Seslendirme ajansı olarak bu ihtiyacınıza ana dili ingilizce olan ve farklı aksanlarda konuşan, ülkelerinde ünlü ve güçlü sesler sunmaktayız. Aşağıdaki sesler arasından seçim yapabilir ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngilizce SeslendirmeErkek Sesler

Andy – ING101

Berry – ING102

Brian – ING103

Drew – ING105

Dwyer – ING106

Geoff – ING107

James – ING108

Johnson – ING109

Keith – ING110

Martin – ING111

Michael – ING112

Paul – ING113

Richard – ING114

Steffan – ING116

Tony – ING117

İngilizce SeslendirmeKadın Sesler

Debbie – ING202

Jennie – ING203

Marie – ING104

Maureen – ING205

Petra – ING206

Rachael – ING207

Tanya – ING208

Yvonne – ING209

İngilizce SeslendirmeSıkça Sorulan Sorular

İngilizce seslendirme, şirketlerin seslendirme ihtiyaçların büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Bunun en önemli sebebi dünya üzerine büyük bir çoğunluk tarafından konuşulması ve ticaret dili halini almasıdır. Ancak büyük bir insan çoğunluğu tarafından konuşulması aksan sorununu ortaya çıkarmıştır. İngilizce dünyada Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, İngiltere gibi bir çok devletin ana ve resmi dilidir. Bu devletlerde tanıtımlarını gerçekleştirmek isteyen şirketler reklam ve tanıtımlarını ingilizce seslendirme alanında yapmaktadırlar. Firmamız seslendirme ajansları arasında, ülkelerinde profesyonel, ünlü ve sesleri güçlü seslendirme sanatçıları ile çalışarak öne çıkmakta, sizlere seslendirme süresinde profesyonel destek sunmaktadır.

İngilizce Seslendirme Kullanım Alanları

TV reklamları, radyo reklamları, santral seslendirme ve tanıtım filmleri gibi alanlarda ingilizce seslendirme kullanılmaktadır.

İngilizce seslendirma konusunda;

  • Seslendirme sanatçısının aksansız konuşması,
  • Seslendirme sanatçısının vurguları ve ses tonunun seslendirme yapılacak konu ile uyumlu olması,
  • Seslendirme sanatçısının ingilizceyi anadili olarak konuşması, ülkesinde tanınan ünlü ve güçlü bir ses olması,
  • Seslendirme süresinde, seslendirme ajansının sizlere profesyonel destek verebilmesi konuları dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir.

Seslendirme ajansı olarak müşterilerimize yukarıda dikkati çekilen tüm konulara uygun hizmet ve profesyonel destek sağlamaktayız. Bizimle çalışmak ve profesyonel hizmet almak için hemen bizi arayın!