Fransızca Seslendirme

Fransızca seslendirme çalışmalarınız için profesyonel seslendirme sanatçılarımızın ses demolarını aşağıdan dinleyebilir ve aralarından seçim yapabilirsiniz.

Erkek Sesler

Bernard – FRA101

David – FRA102

Dov – FRA103

Eb – FRA104

Joseph – FRA105

Thierry – FRA106

William – FRA107

Kadın Sesler

Audrey – FRA201

Cecile – FRA202

Fabienne – FRA203

Florence – FRA204

Geraldine – FRA205

Kaja – FRA206

Nelly – FRA207

Petra – FRA208

Sabine – FRA209

Segolene – FRA210

Fransızca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Fransızca hint avrupa dilleri arasında bulunmaktadır. Fransa ve eski fransız sömürgelerinde konuşulmaktadır. Dünya üzerinde 190 milyona yakın kişi fransızca bilmekte, 100 milyonu aşkın kişi tarafından fransızcayı ana dili ve ikinci dil olarak konuşmaktadır. Yaklaşık olarak 50 ülkede fransızca bilinmektedir. Bu ülkelerin arasında Fransa, Kanada, Belçika gibi önemli devletler bulunmaktadır.

Kültürel ve Ticari Açıdan Fransızca Seslendirme

Fransa avrupa’nın önde gelen kültürel ve ticari merkezlerinden biridir. Bu özelliği fransızca seslendirme konusunu daha da önemli kılmaktadır. Fransa veya eski sömürgelerinde tanıtımlar yapmak isteyen firmalar, fransızca seslendirme ihtiyacı duymaktadır. Fransızcanın geniş bir kesim tarafından konuşulması, bir çok aksan ortaya çıkmıştır. Bölgelerine göre fransızca konuşan insanların konuşmaları arasında bir çok farklılıklar bulunmaktadır.

Sadece Profesyonel ve Tanınmış Fransızca Seslendirme Sanatçıları

Seslendirme ajansı olarak firmamız seslendirme ajansları arasında sadece ve sadece profesyonel, tanınmış ve güçlü  seslendirme sanatçıları ile birlikte çalışmaktadır. Firmamızın bu özelliğiyle tanıtım çalışmalarınızın kaliteleri artmaktadır. Çünkü profesyonel bir seslendirme sanatçısı, tanıtımlarınıza seslendirme yaparken vurgu ve tonlamaları nasıl ve nerede yapacağı konusunda uzmanlaşmıştır. Bu sesin tanınmış bir ses olması da insanların tanıtımlarınıza bakışını değiştirerek, mesajlarınızı daha iyi dinlemesini sağlamaktadır. İşlerinize bakışı değişen ve daha dikkatli dinlemesi sağlanan insanlara mesajlarınız daha iyi bir şekilde ulaşmakta, çalışmalarınızın etkisi artmaktadır. Seslendirme sanatçısının profesyonel olması işlerinizde oluşabilecek seslendirme açısından hatalarında önüne geçmektedir.

Çalışma Süresince Profesyonel Destek

İşinizi firmamıza ilettiğiniz ve onayladığınız andan itibaren seslendirme ajansı olarak firmamız, uzun yıllar boyunca biriktirdiği bilgi birikimi ile sizlere profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Profesyonel danışmanlık hizmeti, çalışmanızda bulunan seslendirmenin hatalarını iş size gelmeden gidererek sizlere kusursuz bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Kusursuz bir şekilde seslendirilen tanıtım çalışmaları pazarlarda daha iyi ve daha fazla etki bırakacağı sizinde bildiğiniz şekilde mutlaktır. Size bu desteği kendisi de hali hazırda profesyonel bir seslendirme sanatçısı olan Gökhan Akçakara tarafından verilmektedir.