Arapça Seslendirme

Arapça seslendirme dünyanın en eski dillerinden biridir. Dünyada 50’yi aşkın ülke tarafından konuşulmaktadır. İslam dininin arapça olarak inmesi, arapçanın önemini dahada arttırmaktadır. Bu yaygın kullanımı ve kültürel değişiklikler dolayısıyla arapça içinde birçok aksan ve lehçe bulunmaktadır. Bu aksanlar bölgelere göre farklılıklar göstermektedir. Ülkemiz bölgesel ve tarihsel olarak arap toplumları ile geniş ilişkilere sahiptir. Bu geniş ilişki ağı içinde firmalarımızın arap devletleri ile ticari ilişkileri de bulunmaktadır. Firmalar arap pazarlarına girmek için bir çok görsel ve sesli reklamlar tanıtımlar hazırlamaktadırlar. Bu tanıtımlar içinde en büyük sorun yaşadıkları alan, arapça seslendirme konusudur. Bunun nedeni arapça’nın geniş bir coğrafyada konuşulması ve bu yüzden birden çok lehçeye ayrılmasıdır. Bu zorluğu gidermek için arapçada en çok kullanılan lehçeleri ayrı olarak sizlere sunuyoruz. Aşağıdaki lehçeler arasından size uygun olan lehçeyi seçerek, seçtiğiniz lehçeyi ana dili olarak konuşan ve bulunduğu lehçenin en ünlü seslerini dinleyebilirsiniz.

Ülkelerinde Ünlü ve Güçlü, Profesyonel Arapça Seslendirme Sanatçıları

Firmamız seslendirme ajansı olarak konuştukları lehçelerde, ünlü ve güçlü profesyonel arapça seslendirme sanatçıları ile çalışmaktadır. Bu sayede tanıtımlar, reklam filmleri, radyo reklamları gibi tanıtımlarınız da vermek istemiş olduğunuz mesaj, doğru diksiyon ile hedef kitlenize daha kaliteli bir şekilde ulaşmakta, mesajlarınızın etkisi artmaktadır.

Arapça Seslendirme Profesyonel Danışmanlık

Arapça seslendirme çalışmalarınızda vermiş olduğunuz siparişten itibaren sizlere kendisi de profesyonel bir seslendirme sanatçısı olan Gökhan Akçakara danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu hizmet iş sizlere iletilinceye kadar, seslendirme sanatçısının vurguları konuşma hızı v.b. konularda süzgeç görevi görmekte ve işinizin kalitesini daha da arttırmaktadır.

Seslendirme ajansı olarak firmamız sizlere daha iyi işler sunmak için gün be gün kendini ve kastındaki seslendirme sanatçısı sayısını arttırmaktadır. Sizlere sunduğumuz ses çeşitliliği sayesinde işlerinizin kalitesi artmakta ve daha profesyonel tanıtımlara sahip olmaktasınız. Sizde işinde profesyonel, geniş ses kastına sahip bir seslendirme ajansı ile çalışmak istiyorsanız, sayfamızda bulunan iletişim bilgilerinden istediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve vermiş olduğumuz kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz.