Almanca Seslendirme

Profesyonel almanca seslendirme sanatçılarımızın seslerini aşağıdan dinleyebilir ve aralarından seçim yaparak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Erkek Sesler

Bernard – ALM101

Christian – ALM102

Dirk – ALM103

Hans – ALM104

Jerry – ALM105

Julian – ALM106

Mac – ALM107

Manuel – ALM108

Marco – ALM109

Markus – ALM110

Michael – ALM111

Roy – ALM112

Stefan – ALM113

Kadın Sesler

Anke – ALM201

Birgit – ALM202

Heike – ALM203

Kaja – ALM204

Linda – ALM205

Mica – ALM206

Miriam – ALM207

Silvia – ALM208

Susanne – ALM209

Almanca avrupa’da konuşulan dillerin başında gelmektedir. Almanya ve çevresindeki ülkelerde sıklıkla konuşulmaktadır. Almanya’nın ticari yönden avrupanın lokomotifi olmasından dolayı da almancanın önemi daha da artmaktadır. Ülkemizin avrupa ihracatının ilk sırasında almanya bulunmaktadır. Firmalarımız bu durum yüzünden her geçen gün almanya pazarına girmek için çeşitli tanıtımlar hazırlamaktadırlar. Bu tanıtımlarda yaşanan sorunların başında ana dili almanca olan, almanya’da tanınmış ve güçlü seslendirme sanatçıları bulmaktır. Piyasada bulunan seslendirme ajanslarının çoğu, amatör sesler ile birlikte çalışmaktadır. Seslendirme ajansı olarak firmamız sadece profesyonel seslendirme sanatçıları ile çalışmaktadır. Seslendirme sanatçılarının sadece profesyonel olması yetmemekte, almancayı ana dili olarak konuşması ve almanya’da tanınmış bir seslendirme sanatçısı olması gerekmektedir.

Ünlü Almanca Seslendirme Sanatçıları ile Çalışarak Mesajınızın Etkisini Arttırıyoruz

Yapmış olduğumuz çalışmalarda sadece profesyonel ve ünlü almanca seslendirme sanatçıları ile çalışıyoruz. Böylelikle mesajlarınızın etkisini ve kalitesini arttırıyoruz. Ünlü sesler ile yapılan işlerde insanlar mesajlarınızı daha dikkatli dinlemekte, mesajı tam olarak anlamaya çalışmaktadır.

Tüm Seslendirme Sanatçıları Profesyoneldir

Profesyonel seslendirme sanatçıları mesajlarda yapacakları vurguları çok iyi bilmekte, konuştukları dili yalın ve aksansız konuşmaktadırlar. Profesyonel olmaları çalışmalarınızda doğru vurgu ve tonlama yaparak işin kalitesini arttırmaktadır.

Seslendirme ajansı olarak firmamız almanca seslendirme çalışmamız süresince sizlere, seslendirmenizin nasıl olması gerektiği hakkında danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu hizmet çalışmanın başladığı anda başlar ve teslim edilene kadar devam eder. Çalışmanızı seslendirmene iletirken seslendirmenin nasıl olacağı konusunda seslendirmene yorumlarını iletir. Ses çalışması geldikten sonra hata olup olmadığını kontrol eder, eğer hata var ise tekrardan seslendirme sanatçısına iletir, değilse direkt olarak sizinle paylaşır. Bu hizmet kendisi de profesyonel bir seslendirme sanatçısı olan Gökhan Akçakara sizlere sağlamaktadır.